KINA GECESİ

Unutamayacağınız bir Nişan organizasyonu / Nişan veya Kına gecesi düzenlemek ve geçirmek istiyorsanız, sizi lüx salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.

Bir çok kişinin tercihi olan Elasya Düğün Sarayı, güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Düğün Sarayımız bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarını ve araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı sağlamaktadır.

800 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitesi , otomatik jeneratörlü, merkezi sistem klimalı, özenli dekorasyonu, özel dizayn edilmiş ışık sistemi ve kendine özel otoparkı ile düğün salonumuz hayatınızdaki en özel günü olan düğün geceleriniz için uygundur. Elasya Düğün Sarayı, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hepsinden önemlisi konuklarımızın memnuniyeti amaç edinen ve her şekilde sınırsız hizmet anlayışı taşıyan firma politikamızdır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz
* CANLI MÜZİK
* SİNEVİZYON GÖSTERİSİ
* SİS
* LAZERLİ IŞIK GÖSTERİSİ
* KONFETİ ETKİNLİKLERİ


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz
ANLAŞMA DAHİLİNDE UYGUN FİYATA EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEYİZ.
* SERVİS (YEMEK KURU PASTA VB.)
* DÜĞÜN PASTASI
* MEŞRUBAT KOLA-FANTA
* VİDEO ÇEKİMİ VE RESİM
* GELİN BAŞI
* GELİN VE DAMADA ÖZEL İKRAMLAR
* ARAÇ SÜSLEMESİ
* ÇIKIŞTA KAPIDA FİŞEK GÖSTERİSİ
* ÖZEL SANDALYE GİYDİRME SALON SÜSLEMESİ

* SALONUMUZ YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETİNİZDEDİR